Wybierz profesjonalne produkty. Poznaj ofertę firm Accuride, Camloc, Dirak, Hokon

Napisane:
Wybierz profesjonalne produkty. Poznaj ofertę firm Accuride, Camloc, Dirak, Hokon

Tworzenie elementów wyposażenia oraz części składowych różnych maszyn i urządzeń wymaga zastosowania komponentów o wysokiej jakości, które będą w stanie dobrze znosić kontakt z różnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak obciążenia mechaniczne, podwyższona temperatura, zapylenie czy gazy i chemikalia. Dotyczy to także okuć przemysłowych takich jak zawiasy, zamki, prowadnice, amortyzatory, wszelkiego rodzaju uchwyty czy mocowania. Przekonajmy się, jacy producenci dostarczają wyroby tego rodzaju o najwyższej jakości oraz jakie grupy produktowe są oferowane.

Accuride

Firma Accuride to globalny dostawca systemów wyposażenia przemysłowego oraz urządzeń z ponad 60-letnim doświadczeniem, działający na rynku globalnym. Najbardziej znane wyroby dostarczane przez Accuride to nowoczesne systemy prowadnic przemysłowych, które mogą być montowane w meblach, sprzęcie AGD, a także maszynach i urządzeniach przemysłowych, sprzęcie medycznym oraz pojazdach.

Camloc

Camloc Motion Control to renomowany producent oferujący szeroką gamę rozwiązań sterowania ruchem pochodzący z Wielkiej Brytanii. Firma projektuje i produkuje sprężyny gazowe, rozpórki oraz amortyzatory gazowe i hydrauliczne do zastosowań przemysłowych, w tym do maszyn i pojazdów oraz elementów wyposażenia budynków.

Dirak

Dirak to niemiecka firma specjalizująca się w tworzeniu komponentów do produkcji obudów, szaf oraz elementów do wytwarzania różnych rodzajów wyposażenia przemysłowego. W ofercie znajdują się różne rodzaje zawiasów, elementów złącznych, zasuw, zatrzasków oraz klamek i uchwytów, a także zamków. Asortyment obejmuje również uszczelnienia, akcesoria do porządkowania kabli, jak również wsporniki oraz podpórki i prowadnice.

HoKon

HoKon to wywodząca się z Niemiec firma specjalizująca się w tworzeniu i produkcji zamków oraz zawiasów przeznaczonych do wykorzystania w zastosowaniach przemysłowych oraz przy budowie maszyn, urządzeń i pojazdów – samochodów oraz taboru szynowego, a także jednostek pływających i w lotnictwie.

Pinet

Pinet to znany producent wysokiej jakości zawiasów, prowadnic, uchwytów oraz zatrzasków.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło