O nas

ADMEL – Osprzęt do szaf metalowych i nie tylko

Nasza firma powstała w 1994 roku w Wałbrzychu. Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży osprzętu do szaf metalowych, między innymi wszelkiego rodzaju zamków, rygli, zawiasów, uchwytów, uszczelek, prowadnic teleskopowych oraz wiele innych elementów wyposażenia dodatkowego.

Dostarczamy komponenty do szaf metalowych wyłącznie najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Osprzęt do szaf metalowych z naszej oferty jest wytwarzany przy użyciu najlepszych materiałów, między innymi ze stali nierdzewnej. Dzięki odpowiedniej technologii produkcji oraz starannie dobranym projektom, produkty z naszej oferty są gwarancją niezawodności i wieloletniej bezawaryjności. Jest to dla nas priorytet, dlatego też podjęliśmy współpracę z czołowymi firmami na świecie, liderami rynku, którzy dostarczają nam trwałe rozwiązania najnowszej generacji. W naszej ofercie znajdą państwo produkty marek: DIRAK, ACCURIDE, HOKON, PINET, INDUSTRILAS, JETPRESS oraz MTH -Ultraschall

Szanujemy czas naszych inwestorów, każde zamówienie, duże i małe, realizujemy terminowo. Ponieważ osprzęt do szaf z metalu znajduje zastosowanie w wielu obszarach np. w urządzeniach w pociągach, przemyśle przemysłowym i spożywczym oraz wszelkich maszyn, wielu naszych klientów decydujących się na skorzystanie z naszej oferty, ma na uwadze naszą wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy są w stanie pomóc i doradzić w doborze najlepszego rozwiązania.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło