Zamki dociągające, dociskowe, prętowe, z uchwytem obrotowym

Zamki

Zamki instalowane są nie tylko w drzwiach wejściowych do budynków. Znajdują one bowiem zastosowanie przy produkcji wielu innych przedmiotów. W związku z tym, jeśli szukają Państwo omawianych artykułów, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jakimi konkretnie produktami dysponujemy? Klienci, mogą zaopatrzyć się u nas między innymi w zamki dociągające, które instalowane są na przykład w maszynach. Oprócz tego znajdą Państwo u nas także zamki dociskowe inaczej zwane kompresyjnymi. Tego rodzaju komponenty wykorzystywane są głównie podczas produkcji szaf elektrycznych. Kolejny rodzaj to zamki prętowe oraz z uchwytem obrotowym. Pierwsze z wymienionych montowane są zwykle w dużych systemach, ponieważ pozwalają na równomierny docisk uszczelnienia. Jeśli chodzi o zamki z uchwytem obrotowym to są to niezwykle praktyczne rozwiązania umożliwiające montaż zarówno z prawej, jak i lewej strony.

Zamki ćwierćobrotowe

Spośród wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej hurtowni, wyjątkową popularnością cieszą się zamki ćwierćobrotowe. W asortymencie znajdą Państwo wiele rodzajów tego typu elementów, które przystosowane są do montażu między innymi w:

  • meblach,
  • szafach elektrycznych,
  • maszynach przemysłowych,
  • serwerowniach.

Dlaczego warto sięgnąć po produkty oferowane właśnie przez nasze przedsiębiorstwo? Przede wszystkim dlatego, że współpracujemy z czołowymi producentami na rynku, takimi jak na przykład DIRAK. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu absolutnie najlepsze i najwyższe gatunkowo komponenty, które cechują się niezawodnością i ogromną trwałością. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani zakupem zamków, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Aktywne filtry:

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło