Ultraschall Handschweißpistole 800G LEMO

Ręczny pistolet spawalniczy ultradźwiękowy 800G LEMO

Nr. Artykułu: 40000810
40000810

Prosty ręczny pistolet spawalniczy z wtyczką LEMO.

Szczególnie na stałych stanowiskach pracy pistolet ten w połączeniu z wyważarką pozwala na niemęczącą pracę, nawet w niesprzyjających pozycjach i przy długich cyklach. Jako element aktywny zastosowano system oscylacji sprawdzonego przetwornika ultradźwiękowego USK 840.

Zakres dostawy

• Zintegrowany przetwornik oparty na USK840
• Przycisk Start
• Osłona zapobiegająca załamaniom
• Kabel o długości 5 m ze złączem LEMO 

Szczegóły techniczne

800G LEMO posiada centralną wtyczkę, która umożliwia wykonanie wszystkich połączeń z generatorem. Wtyczkę tę można wkładać i wyjmować jedną ręką. Specjalny kabel o długości 5 m zapewnia duży zakres ruchu. Ręczna spawarka może zatem pracować w dowolnej pozycji nie tylko bezpośrednio na stanowisku pracy, ale także w warsztacie, w pojeździe czy w stajni. USH 800G może być również dostarczony z zawieszeniem dla wyważarek. 

Instrukcja stosowania ręcznego pistoletu do zgrzewania ultradźwiękowego

Zalecamy, aby podczas spawania zawsze używać niemetalowego podłoża. Może to być na przykład płyta pilśniowa. Należy unikać kontaktu sonotrody z metalowymi powierzchniami pod spodem. Tutaj możesz zobaczyć dalsze informacje i pomoc na naszym kanale YouTube. A gdyby coś się zepsuło, mamy na stanie odpowiednie części zamienne, takie jak konwertery, sonotrody czy narzędzia. W bardzo pilnych przypadkach dysponujemy ograniczoną liczbą wypożyczonych urządzeń, które możemy udostępnić Państwu w krótkim czasie. *Model wycofany* Nadal dostępny jako część zamienna. Zostanie zastąpiony uchwytem spawalniczym 40E!

40000810

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło