Ultraschall Handschweißpistole 600L LEMO

Ręczny pistolet spawalniczy ultradźwiękowy 600L LEMO

Nr. Artykułu: 40006005
40006005

Pistolet prosty w metalowej obudowie

USH 600L to prosta wersja w obudowie z anodyzowanego aluminium. To sprawia, że ​​jest to jeden z niewielu ręcznych pistoletów spawalniczych, które mają metalową obudowę. Zapewnia to nie tylko solidną powierzchnię, ale także znacznie większe odprowadzanie ciepła niż obudowy z tworzywa sztucznego, co jest szczególnie ważne w ciepłych miejscach pracy i długich cyklach. Jako element aktywny zastosowano system oscylacji sprawdzonego przetwornika ultradźwiękowego USK 840. 

Zakres dostawy

• Zintegrowany przetwornik oparty na USK840
• Przycisk Start
• Osłona zapobiegająca załamaniom
• Kabel o długości 5 m ze złączem LEMO 


Szczegóły techniczne

Ręczny pistolet ultradźwiękowy USH 600L LEMO posiada centralną wtyczkę, która umożliwia wykonanie wszystkich połączeń z generatorem. Wtyczkę tę można wkładać i wyjmować jedną ręką. Specjalny kabel o długości 5 m zapewnia duży zakres ruchu. Ręczna spawarka może zatem pracować w dowolnej pozycji nie tylko bezpośrednio na stanowisku pracy, ale także w warsztacie, w pojeździe czy w stajni. 

Instrukcja stosowania ręcznego pistoletu do zgrzewania ultradźwiękowego

Zalecamy, aby podczas spawania zawsze używać niemetalowego podłoża. Może to być na przykład płyta pilśniowa. Należy unikać kontaktu sonotrody z metalowymi powierzchniami pod spodem. Tutaj możesz zobaczyć dalsze informacje i pomoc na naszym kanale YouTube. A gdyby coś się zepsuło, mamy na stanie odpowiednie części zamienne, takie jak konwertery, sonotrody czy narzędzia. W bardzo pilnych przypadkach dysponujemy ograniczoną liczbą wypożyczonych urządzeń, które możemy udostępnić Państwu w krótkim czasie. *Model wycofany* Nadal dostępny jako część zamienna. Zostanie zastąpiony uchwytem spawalniczym 40E!

40006005

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło