Ultraschall Handschweißpistole USH 40E LEMO

Ręczny pistolet do zgrzewania ultradźwiękowego USH 40E LEMO

Nr. Artykułu: 40000825
40000825

Ergonomiczny pistolet ze złączem LEMO

Dzięki ultradźwiękowemu pistoletowi do zgrzewania ręcznego USH 40E na nowo zdefiniowaliśmy mobilne spawanie tworzyw sztucznych. Dzięki ergonomicznej 2-komponentowej obudowie USH 40E umożliwia niemęczącą pracę, nawet w niewygodnych pozycjach i przy długich cyklach. Sprawdzony konwerter ultradźwiękowy USK 840 został zoptymalizowany do stosowania w ręcznych uchwytach spawalniczych i jest stosowany w wariancie USK 840U.

Zakres dostawy
• Przetwornik USK840U
• Przycisk Start
• Osłona zapobiegająca załamaniom
• Kabel o długości 5 m ze złączem LEMO 


Szczegóły techniczne

USH 40E posiada centralną wtyczkę, która umożliwia wykonanie wszystkich połączeń z generatorem. Wtyczkę tę można wkładać i wyjmować jedną ręką. Specjalny kabel o długości 5 m zapewnia duży zakres ruchu. Ręczna spawarka może zatem pracować w dowolnej pozycji nie tylko bezpośrednio na stanowisku pracy, ale także w warsztacie, w pojeździe czy w stajni. USH 40E może być również dostarczony z zawieszeniem dla wyważarek. W przypadku długich czasów spawania lub dużych ilości oferujemy chłodzony powietrzem USH 40E AIR. Wszystkie pistolety można przechowywać w solidnej walizce.

Instrukcja stosowania ręcznego pistoletu do zgrzewania ultradźwiękowego

Zalecamy, aby podczas spawania zawsze używać niemetalowego podłoża. Może to być na przykład płyta pilśniowa. Należy unikać kontaktu sonotrody z metalowymi powierzchniami pod spodem. Tutaj możesz zobaczyć dalsze informacje i pomoc na naszym kanale YouTube. A gdyby coś się zepsuło, mam na stanie odpowiednie części zamienne, takie jak konwertery, sonotrody czy narzędzia. W bardzo pilnych przypadkach dysponujemy ograniczoną liczbą wypożyczonych urządzeń, które możemy udostępnić Państwu w krótkim czasie.

40000825

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło