Oferty pracy w Admel Polska Sp. z o.o.

Chcesz dołączyć do nas? Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi ofertami pracy:

Firma ADMEL POLSKA Sp.z o.o. która jest uznanym przedstawicielem i dystrybutorem artykułów przemysłowych oraz szczyci się produktami o najwyższym światowym standardzie poszukuje:

Przedstawiciel Handlowy

 Miejsce pracy: Toruń, Bydgoszcz i okolice.

Praca w terenie obejmuje:

 Województwa: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko - Mazurskie, Kujawsko - Pomorskie, Podlaskie

Częściowo Województwa od wysokości A1 : Lubuskie, Wielkopolskie, Mazowieckie,

Opis stanowiska:

     - realizowanie planów sprzedaży i promocji w kanale tradycyjnym i nowoczesnym;

     -nawiązanie relacji handlowych z klientami;

     -rozwój sprzedaży i pozyskiwanie klientów na rynku;

     -przekazywanie raportów wyników z pracy do bezpośredniego przełożonego;

 Oczekujemy:

     - zaangażowania w celu osiągnięcia zwiększonego zbytu.

     - znajomości podstawowej wiedzy technicznej

     - umiejętności komunikowania się w celu pozyskiwania i utrzymania dobrych relacji z klientem

     - znajomości rynku;

     - predyspozycji do sprzedaży i negocjacji

     - umiejętności dobrej organizacji pracy;

     - znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

     -  prawa jazdy kat. B

     -  monitorowanie rynku i działań konkurencji

     - raportowanie wykonywanych działań

     - mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego;

 Oferujemy:

     - pracę w środowisku międzynarodowych firm

    - pracę w młodym i ambitnym zespole;

    - płaca podstawowa + premia zależna od wyników pracy

    - niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, samochód służbowy oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę)

    - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

    - szkolenia poznania produktów

Osoby   zainteresowane   prosimy   o   przesyłanie   CV   oraz   listu   motywacyjnego   z   dopiskiem  „PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY”

za pomocą przycisku Aplikuj  lub pocztą na adres ADMEL POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , ul. Krzywa 1 , 05-805 Otrębusy

aplikuj.png

 Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?