Lista produktów według marki Pinet

PINET

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty naszej firmy, mogą nabyć produkty między innymi firmy PINET. Jakie konkretnie artykuły tej marki znajdują się w przygotowanym przez nas asortymencie? Są to komponenty do mebli w postaci między innymi:

Dzięki temu zaopatrzą się Państwo u nas w elementy niezbędne do przygotowania między innymi komód, szaf, regałów i wielu innych rodzajów mebli. Co cechuje produkty dostarczane przez francuskie przedsiębiorstwo z historią sięgającą XIX wieku? Przede wszystkim jest to ogromna wytrzymałość, niezawodność oraz funkcjonalność wynikająca z połączenia najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnej technologii produkcji. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani zakupem komponentów firmy PINET, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Historia firmy PINET

Jak już wspomnieliśmy, historia firmy PINET sięga XIX wieku. Co ciekawe, paryskie przedsiębiorstwo początkowo specjalizowało się w produkcji instrumentów muzycznych. Wytwarzanie zawiasów, zamków oraz podobnych elementów zapoczątkowane zostało dopiero po około osiemdziesięciu lat od założenia firmy, a dokładnie w 1921 roku. Od tego czasu PINET znacznie się rozwinął, wprowadzając na rynek wiele innowacyjnych technologii. Obecnie Francuzi posiadają własne biura projektowe, sieć dystrybutorów, a także zakłady produkcyjne. Jest to zatem doskonałym dowodem na to, jak uznaną marką jest PINET. Jeśli zatem zależy Państwu na praktycznych i wysokiej jakości produktach, z pełnym przekonaniem możemy polecić towary dostarczane przez omawiane przedsiębiorstwo.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii głównej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło